Тиждень трудового навчання в школі.

        Кожен юнк, кожна дівчина повинні знати, що навчаючись в школі, їм треба готувати себе до праці, до того, щоб створювати цінності, корисні для людини, для суспільства. В.Сухомлинський
       Наше сьогодення ставить перед нами безліч завдань, де одним із основних є розвиток творчої діяльності учнів, розвиток пізнавальних інтересів. щоб досягти поставлених завдань Золотоніській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з 22 лютого по 26 лютого 2016 року проходив тиждень трудового навчання.

        Тиждень був насичений різноманітними та цікавими заходами, які сприяли виявленню та розаитку творчих здібностей учнів, підвищували інтерес до технічної та обслуговуючої праці, виховували любов до праці.
        У програмі тижня учні створювали та захищали творчі проекти: "Традиційні страви української кухні", "Українськфі вироби з тіста"(5 кл.), "Вишивальні шви"(7 кл.). Невідємною частиною проектів були кросворди, ребуси, головоломки, відповідями на які були назви інструментів та матеріалів для виготовлення виробів.
Запамятався 5-6 класів конкурс із технічної праці "Знай та вмій". Хлопці вправно та вміло робили креслення, вирізали лобзиком, зєднували деталі виробів за допомогою цвяхів. Вони прийшли до висновку, що для того, щоб уміти щось зробити потрібно знати, як це робити.
        Вінцем навчальної та позаурочної діяльності учнів стала виставка "Світ наших захоплень". Власноручні вишиті серветки, вязані гачком та спицями шарфики, чохли для мобільних телефонів, вироби з бісеру, аплікація з тканини та сувеніри вражали оригінальністю виконання. Хлопці представили вироби, без яких не може обійтися жодна сімя: стільчики, полички для рушників, кухонні дощечки.
        Непомітно пролетів тиждень і в памяті учнів залишилися найбільш цікаві моменти, які говорять про гарні знання, вміння та зацікавленість предметом.
Учні ще раз переконалися, що праця, яка вимагає тонкого уміння і майстерності, у якій проявляються здібності до вдумливого аналізу фактів, явищ, закономірностей, формує живий допитливий розум.
        Ніхто не робиться майстром, не тренуючись у майстерності. Ян Коменський.

joomlamodniyportal.ru

   

Контакти  

19700, Черкаська область,
м. Золотоноша, вул. Баха,57.
телефони:

(04737) 5-31-60

(04737) 5-21-60

email: zoloschool5@ukr.net

   
   
<< < березня 2016 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      
   
© Золотоніська загальноосвітня школа №5