This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Переможці інтернет-олімпіад 2015

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» в  жовтні 2015 року були проведені обласні Інтернет-олімпіада з базових предметів.

Детальніше: Переможці інтернет-олімпіад 2015

Тиждень біології у Золотоніській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

        Предметні тижні в школі є ефективною формою виховної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють засвоєнню навчальної програми.
        Основною метою проведення тижня біології є виховання в учнів інтересу до вивчення предмету, стимулювання до розвитку їх творчих здібностей.

Детальніше: Тиждень біології у Золотоніській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Олімпійський тиждень 2015

              В рамках Олімпійського тижня в нашій школі були проведені спортивні змагання.

              8 вересня відбулася загальношкільна лінійка, яка розпочалася з внесення Олімпійського прапора.

Детальніше: Олімпійський тиждень 2015

Відкриття табірної зміни 2015

              Прийшло довгождане літо. Чудова пора, коли яскраво світить сонечко, тішать око своєю буйною зеленню і розмаїттям квітів  ліси, луки, ваблять ніжною прохолодою річки, ставки, озера. Але найочікуванішими для усіх дітей  є канікули – це найщасливіший та найбезтурботніший  час дитинства.

Детальніше: Відкриття табірної зміни 2015

Прощання з початковою школою

            Зовсім недавно наші діти, такі маленькі та безпорадні, переступили поріг п’ятої школи, яка по праву стала їхньою другою домівкою. У Країну Знань їх повела досвідчена вчителька Костогриз Н.М. Вона навчала малюків добру, чуйності, заклала в них зернята людяності, щоб у майбутньому вони могли стати справжніми  людьми. Життя наше  таке не передбачуване і, часом, жорстоке… Так склалося, що Ніна Михайлівна пішла від нас у вічність, але залишила добру згадку про себе.

Детальніше: Прощання з початковою школою

Пам'яті Василя Симоненка

                  Як спрагла земля вбирає в себе цілющу вологу дощу, так народ взяв у свою національну свідомість його чисту, правдиву поезію. Симоненко прожив коротке, але яскраве життя . Доля призначила йому впасти зорею в пам'ять і душу свого народу, освітити його тяжку дорогу благородством і щирістю, ніжністю і любов'ю, перелитими у високе й чисте слово поезії.

Детальніше: Пам'яті Василя Симоненка

   

Контакти  

19700, Черкаська область,
м. Золотоноша, вул. Баха,57.
телефони:

(04737) 5-31-60

(04737) 5-21-60

email: zoloschool5@ukr.net

   
   
<< < вересня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
   
© Золотоніська загальноосвітня школа №5