Літній англомовний табір "Rainbow"

        Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

        З 29 травня по 16 червня на базі пришкільного оздоровчого табору  Золотоніської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 діяв англомовний табір «Rainbow».

       Мета табору: допомогти школярам здобути необхідні мовні навички та непомітно долати мовний бар’єр, удосконалити усне (розмовне) мовлення дитини та поєднати навчання із захоплюючим відпочинком.

30. 05.17

        Цей веселий день спонукав дітей здобувати необхідні мовні навички та непомітно долати мовний бар'єр у поєднанні із захоплюючим відпочинком. Діти поринули в загадковий світ англійської мови. Вчителем Ніцак Н. І. було проведено інтерактивне заняття «Bright Summer Colours». Також діти розповідали про види відпочинку влітку, грали в гру «Pantomime».

31. 05.17

        Було проведено рухливі ігри та ігри з м’ячем – «True or false», «Make a step and say», «Eat- don’t eat», «One, two, three, four, five. Goodbye!». Ігрова, вільна атмосфера, відчуття захоплення, посильності поставлених завдань, радість, цікавість, сміх – усе це сприяло переборенню сором’язливості та позитивно впливало на здатність спілкуватися англійською мовою.


01. 06.17

        В цей день було проведено ігри «Hello, Neighbor!», «Guess the Name», «The First Letter of my Name». Діти обирали собі англійські імена, повторювали пісні, вірші, римівки про членів родини, а також вирішили створити постер «This is me, hi!». 

06. 06.17

         Один з традиційних днів табору. В цей день діти розгадували загадки, ребуси, грали в цікаві ігри «Pelmanism» та «I spy», під час гри вони повторили овочі, фрукти та їжу, а також практикувались у читанні скоромовок на англійській мові.


07. 06.17

         День був насиченим. Діти із захопленням грали в ігри «Chinese whispers», «Рictionary»,  «Hot seat», демонстрували своє бажання бути кращими. Потім усі разом розучили пісню «I can eat a lot…» та розіграли діалог «At the table».

12. 06.17

         Сьогодні ми розучували римівку, повторювали назви відомих тварин і звірів, «познайомились» із новими звірятками, згадали назви кольорів і фігур, розфарбували веселих роботів. Кожен робот отримав своє ім’я. Під час фізкультхвилинки співали і танцювали.

 13. 06.17

         Сьогодні юні художники створювали свої автопортрети, складали розповіді про себе. Ми повторили числівники, відгадували загадки і грали в рухливі ігри.

 14. 06.17

          Веселі рухливі ігри… Набігались, настрибались, трішки стомились, відпочиваємо, переглядаючи мультики на англійській мові.

 15. 06.17

 

         Читали книжечки, складали пазли, грали у «Відгадай слово».

         Протягом 14 днів вихованці мовного табору  мали можливість підвищити рівень володіння англійською мовою,  мовної та мовленнєвої компетенції та розкрити  свої таланти. Кожен день роботи табору мав свою тематику та завдання на день.

          Вчителі англійської мови Шоломіцька Т. М. та Ніцак Н. І. з дітьми проводили ігрові заняття англійською мовою, відповідно до тематики дня та ігри на свіжому повітрі, екскурсії, під час яких продовжувалось закріплення англійських слів даної тематики. На заняттях діти співали, танцювали, розучували вірші, лічили, розгадували ребуси англійською мовою.  Проводились різноманітні конкурси, у яких діти охоче брали участь, усі хотіли показати свою спритність, талант, вихованість, знання і основне – своє вміння спілкуватися англійською.

          Закриття табору було цікавим, але з легким смутком. Тож всі з нетерпінням будуть чекати наступного року, наступного літа.

   

Контакти  

19700, Черкаська область,
м. Золотоноша, вул. Баха,57.
телефони:

(04737) 5-31-60

(04737) 5-21-60

email: zoloschool5@ukr.net

   
   
<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
   
© Золотоніська загальноосвітня школа №5