Літературна зустріч «Я їм Україну не віддам» (творчість Лідії Яр)

             Немає  жодної людини,  яку б не хвилювали події, що відбуваються в нашій країні. За півтора роки  Україна прожила цілу епоху. А разом з Україною жили і хвилювались  з болем у серці і душевною напругою мільйони українців.

                Усі  ці події глибоко проникли в душу, а згодом лягли на папері рядками віршів талановитої  жінки  Лідії  Яр,  жительки нашого міста, яка щиро переймається всім, що відбувається в Україні.  І як крик  душі  - збірка віршів.   

               «Я їм Україну не віддам». Усе: горе, сльози,  кров, що нині накрили Україну, усе, що з початку Майдану жило в наших серцях-  усе це ми зустрінемо тут, у цій збірочці Лідії Яр. У  віршах, написаних рідною мовою, з відвертою щирістю та з жіночою турботою кожен знайде себе, переживе знову трагічні події, побачить своїх рідних та близьких.І разом  з великою любов’ю до  Батьківщини, читач відчує силу власних переконань,  які зосереджені в одному рядочку:   «Я їм Україну не віддам»!

                  Нещодавно  в Золотоніській загальноосвітній школі №5 відбулася зустріч з автором цієї збірочки – Лідією Яр (Лідією  Григорівною Поліщук).  З великим хвилюванням учні 8 класу декламували вірші  про події на Майдані, про наших бійців, що нині захищають свободу і незалежність України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих героїв Небесного війська та всіх воїнів, які полягли за Україну.

               І знову звучали вірші та пісні на слова Лідії Яр: «А я живий, матусенько, живий..», «Світлій пам’яті  Героїв Майдану», «Молитва», а  разом з ними переглянули присутні відео із  подіями  тих днів. Як заклик до  захисників України прозвучала пісня « Повертайся, солдате, живим», яку виконав дует у складі Насті Коломієць та Насті Зінченко.

                Із захопленням  діти слухали нові поезії  в авторському виконанні.  Разом з класним керівником Герасіною Н.В. учні подякували  Лідії Григорівні за цікаву зустріч, а  Аліна Бойко подарувала малюнок до книги.

              Школярі переконалися в тому, що не можна здолати народ, де є такі талановиті люди, як  ця проста, скромна і талановита жінка - Лідія Яр. Бажаємо, щоб та надзвичайно велика  сила, що  живе в її серці: любов до України, до  народу,  до землі, де протягом  віків  жили  її батьки, живуть сини та житимуть онуки – надихала її на нові звершення.

                                                                                                                                                                                                    Лідія Лазоренко

                                                                                                                                                                                                    Бібліотекар ЗОШ №5

joomlamodniyportal.ru

   

Контакти  

19700, Черкаська область,
м. Золотоноша, вул. Баха,57.
телефони:

(04737) 5-31-60

(04737) 5-21-60

email: zoloschool5@ukr.net

   
   
<< < травня 2015 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   
© Золотоніська загальноосвітня школа №5