Вітали обдарованих

        Наша Україна багата талановитими людьми,  що своєю працею рік у рік звеличують її, прославляють по всьому світу, надихають інших творити дива у житті щодня і щогодини. Це відомі композитори і вчені, креативні літератори і художники, обдаровані співаки та інженери. А привели їх до вершин слави наполеглива праця та дитячі зіркові мрії.

        

         Уже стало доброю традицією щороку у травні нагороджувати обдарованих учнів, які мали перемоги та вагомі здобутки протягом року. Цього річ свято талантів знову зібрало на лінійці увесь учнівський та педагогічний колективи Золотоніської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №5. Звучали теплі слова подяки дітям та вчителям. Переможцями та номінантами стали:

 1. У  номінації «Інтелект  року » - Вітер Аліна (11 клас) – ІІІ місце в обласній олімпіаді з економіки (кер. Заєць С.І.), за І місце в Обласному конкурсі «Світ моїх прав» (кер. Герасіна Н.В.), Демеденко Діана (10 кл) за ІІІ місце в  олімпіаді з правознавства , лауреат Всеукраїнського конкурсу есе прав людини -–– (керівник Герасіна Н.В.)
 2. У номінації «Ерудит  року»  - Герасименко Артем  (10 кл) – ІІ місце в міській олімпіаді з географії (кер. Заєць С.І.)

          Загребельна Катерина (8 клас) – ІІ місцу у міській олімпіаді з географії (кер. Заєць С.І.), за ІІІ місце в олімпіаді з історії (кер. Герасіна Н.В.), за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт учнів –членів МАНУ ( кер. Пантіна Л.М., Герасіна Н.В.), за І місце в міському конкурсі читців творів ім.. І.Франка (кер. Пантіна Л.М.)Лещенко Максим (7 кл.) – за ІІ місце у міському етапі олімпіад з математики та фізики  (кер. Чамата С.О.), ІІІ місце у міській олімпіаді з української мови та літератури (кер. Пантіна Л.М.)

 1. У номінації «Учень  року» - Бойко Аліна (10 кл.)
 2. У номінації «Відкриття року» - Распутний Іван (3 кл.) - за ІІІ місце в обласному конкурсі з української мови ім.. П.Яцика (кер. Жиденко О.М.), Глив'як Артем (6 кл.) -  за ІІ місце у міському етапі олімпіади з математики (кер. Сорокіна О.С.),  Степанова Каріна (5 кл.) – за ІІІ місце у міькому етапі конкурсу ім.. Яцика (кер. Пантіна Л.М.) та за активну участь у творчих конкурсах.
 3. У номінації «Дослідник року» -  Войціховська  Лєна (8 клас)  - за ІІІ місце  у міському етапі олімпіад з біології та хімії (кер. Ярмоленко Л.В.)
 4. Грант «Перспектива» отримала Копилова Ліза уч. 2 класу, за активну участь у конкурсі художній самодіяльності «Мистецький дивокрай Черкащини».
 5. У номінації «Творчість року»  - Катернюк Альона – за ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

 1. У номінації «Читець року» - Шостак Андрій – за І місце у міському конкурсі читців творів І.Франка (керівник Пантіна Л.М.)

 1.  У номінації «Артист року» нагороду отримав активний учасник шкільної команди «Ліги сміху» Кузьменко Микола (6кл.) 
 2. У номінації «Золотий голос року» перемогла Зінченко  Анастасія (9 кл) – активний учасник шкільних та позашкільних пісенних конкурсів, переможець міського етапу конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини» (кер. Чеша А.О.), учасник та переможець міських конкурсів та олімпіад з української мови (кер. Пантіна Л.М.).

 1. У номінації «Золоті руки» були відзначені Прокопенко Діана (8 клас), переможець міських та учасник обласних конкурсів з образотворчого мистецтва (кер. Ніцак Н.І.), Будовєєва Анастасія (4 кл.), Цапенко Роман (4 кл.) та Прокопенко Альона (4 кл.) переможці конкурсу «Новорічний подарунок» (кер. Овчаренко Н.А.),

Шолохов Олексій (2 кл.), Супрун Ірина (2кл.), Локоть Богдана (2 кл.) – за активну участь у творчих конкурсах (кл. кер. Дорофій Г.О.)

 1. У номінації «Художник  року» - Осокіна Софія (5 клас) за активну участь у конкурсах з образотворчого мистецтва (кер. Ніцак Н.І.),

 Юшина Наталія (4 кл.) та Юхименко  Анна (4 кл.) за активну участь у конкурсах з образотворчого мистецтва (кер. Овчаренко Н.А.)

 1. У номінації «Спортивна гордість року» відзначаються  найактивніші, найініціативніші, найспритніші  учні школи, учасники спортивних змагань: Бицак Віталій  (11 кл.) – за високий результат у змаганнях зі штовхання ядра,Солопко Ярослав  – за високий результат у змаганнях із  стрибків у довжину (кер. Юрченко Ю.Г.).

Кузьменко Наталія (9 кл.) – за ІІ місце у змаганнях із штовхання ядра,  Агафонова А. (9 кл.)  - за І місце у змаганнях з бігу (дистанція 200 м),

Нагороду отримала  команда дівчат за ІІ місце у змаганнях із баскетболу серед шкіл міста ( Бойко А., Дробот Є., Демеденко Д., Агафонова А., Зінченко А.) (кер. Юрченко Ю.Г.)

 1. У номінації «Кращий хореографічний та Вокальний  колектив року»   перемогли учні 4 класу. (кер. Федина Л.В., Чеша А.О., класний керівник Овчаренко Н.А.),
 2. Останню номінацію «Творче сузір’я» забрали учні 6 класу (кл. кер. Бицак Л.Б.)

Щасливі діти живуть в Україні,

Усмішки наші як птиці стрімкі,

Запам'ятайте це віднині,

На Україні всі діти зірки.

   

Контакти  

19700, Черкаська область,
м. Золотоноша, вул. Баха,57.
телефони:

(04737) 5-31-60

(04737) 5-21-60

email: zoloschool5@ukr.net

   
   
<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
   
© Золотоніська загальноосвітня школа №5